Czym jest KAWAIISUB?

Czym jest KAWAIISUB?

KAWAIISUB to fanowska grupa, zajmująca się tłumaczeniem piosenek, programów telewizyjnych, dram, a nawet anime z Azji.Czy możesz umieszczać swoje tłumaczenia na KAWAIISUB?

Jeżeli nie należysz do ekipy, nie możesz umieszczać u nas swoich tłumaczeń, chyba że chcesz nawiązać jakąś współpracę, ponieważ masz kanał na youtube lub bloga, a może nawet forum. Jeżeli tak, to proszę skontaktuj się z nami przez maila: kawaiisubpl@gmail.comCzy można brać naszą prace i wstawiać na swoje portale?

Nie zabraniamy tego, ale jeśli chcecie wstawić nasze tłumaczenia, to musi być ujęta informacja, skąd pochodzi tłumaczenie. Jeśli się do tego nie dostosujecie, to będziemy zgłaszać osobę, która to zrobiła, ponieważ to nie jest stosowne. To kradzież i nieszanowanie pracy innych.Czy przyjmujecie propozycje?

Oczywiście, że tak! Wszystkie propozycje możecie pisać w specjalnych postach na blogu, lub pisać na maila, bądź w prywatnych wiadomościach na Facebooku.

Niestety nie jesteśmy w stanie przyjmować wszystkich próśb o piosenki lub programy, więc się nie denerwujcie, jeśli Wasze propozycje nie pojawią się od razu.Z jakich języków tłumaczycie? Czy jeżeli nie znam koreańskiego, mogę wciąż starać się o wstęp do grupy?

Tłumaczymy najczęściej z języka angielskiego, ponieważ nie każdy maniak Korei czy Japonii potrafi mówić w tym języku, więc jest łatwiej z angielskiego. Ale jeżeli znasz inne języki, w których są dostępne tłumaczenia, czy wręcz sam koreański/japoński, a nawet chiński, to jesteś u nas mile widziany.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za twój komentarz i poświęcony czas.