EKIPA KAWAIISUB

ADMINKI

(Lika) - Redaktorka Tłumaczy, Czasówkowiczka, Graficzka.

Mam na imię Angelika i mam 19 lat, ale znajomi wołają na mnie Lika lub Andzia. Założyłam KAWAIISUB 3 grudnia 2016 roku. Mówię w dwóch językach : Polski - ojczysty,  Angielski - drugi język. Interesuję się Azjatyckimi krajami słucham kpop, jpop i innych. Uwielbiam oglądać dramy  azjatyckie. Kocham czytać książki i słuchać przy tym muzyki. Jestem horrorową maniaczką, lubię się bać gdy oglądam horrory.

(polishkathel) - redaktorka korektorów, tłumaczka i korektorka.

Witam wszystkich!
Z tej strony tłumaczka oraz korektorka naczelna o pseudonimie polishkathel. Do ekipy Kawaiisub dołączyłam paręnaście miesięcy temu, obejmując wyżej wymienione stanowiska. Uczę się w liceum, uwielbiam pisać: jestem w trakcie tworzenia własnej antologii opowiadań, którą planuję wydać w 2019 roku. Oprócz tego na swoim koncie mam jedną papierową publikację: one-shota, który ukazał się w antologii "Godzina Diabła". Bawię się słowami, łamię tab i próbuję udowodnić, że ktoś taki, jak ja, może coś osiągnąć. Oprócz tego prowadzę Wattpadowy magazyn „What’s up Watt?”.

TŁUMACZE

(Jimin) 

Hejka. Tutaj tłumaczka Jimin~(lub Jiminie). Interesuje się muzyką i rysowaniem. Mam 17 lat i kocham pracę tutaj bo jest to związane z moimi zainteresowaniami. Pozdrawiam wszystkich bardo cieplutko.


(natiss) 
Witam! Mam na imię Natalia i mam 16 lat. Uwielbiam słuchać muzyki (głównie koreańskiej), czytać książki oraz tańczyć. Jestem wielką fanką zespołu EXO dzięki któremu zaczęłam interesować się azjatycką popkulturą jak i historią. W przyszłości bardzo chciałabym wydać książkę nad którą pracuję już od dłuższego czasu oraz rozwijać swoje zamiłowanie do tańca.

(Juui)
Witam. Z tej strony Juui oraz w KawaiiSub zajmuję się tłumaczeniem oraz robieniem czasówki. Koreą interesuję się od 2012 roku. Chcę ułatwić fanom koreańskiej muzyki oraz dram i programów dostęp do nich, dlatego zdecydowałam się dołączyć do KawaiiSub. Dodatkowo też prowadzę Koreańskie Profile, które współpracują z KawaiiSub. Mam nadzieję, że nasze projekty sprawiają, że macie uśmiech na twarzy!

ninahaiko
Darlanda
Natsu


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za twój komentarz i poświęcony czas.