EKIPA KAWAIISUB

ADMINKI

(Lika) - Redaktorka Tłumaczy, Czasówkowiczka, Graficzka.

Mam na imię Angelika i mam 19 lat, ale znajomi wołają na mnie Lika lub Andzia. Założyłam KAWAIISUB 3 grudnia 2016 roku. Mówię w dwóch językach : Polski - ojczysty,  Angielski - drugi język. Interesuję się Azjatyckimi krajami słucham kpop, jpop i innych. Uwielbiam oglądać dramy  azjatyckie. Kocham czytać książki i słuchać przy tym muzyki. Jestem horrorową maniaczką, lubię się bać gdy oglądam horrory.

(polishkathel) - redaktorka korektorów, tłumaczka i korektorka.

Witam wszystkich!
Z tej strony tłumaczka oraz korektorka naczelna o pseudonimie polishkathel. Do ekipy Kawaiisub dołączyłam paręnaście miesięcy temu, obejmując wyżej wymienione stanowiska. Uczę się w liceum, uwielbiam pisać: jestem w trakcie tworzenia własnej antologii opowiadań, którą planuję wydać w 2019 roku. Oprócz tego na swoim koncie mam jedną papierową publikację: one-shota, który ukazał się w antologii "Godzina Diabła". Bawię się słowami, łamię tab i próbuję udowodnić, że ktoś taki, jak ja, może coś osiągnąć. Oprócz tego prowadzę Wattpadowy magazyn „What’s up Watt?”.

TŁUMACZE

ISHURIKA
edyta23


(ichogiwantodiex) 

Hej! Jestem Zuza, 19-letnia tłumaczka. Angielski to mój ukochany język i ogromnie się cieszę, mogąc zastosować go do tłumaczeń ulubionych kpopowych piosenek. Oprócz kpopu interesuję się tańcem, sztuką oraz czytaniem książek. Uwielbiam sport i modę 💗

(Jimin) 

Hejka. Tutaj tłumaczka Jimin~(lub Jiminie). Interesuje się muzyką i rysowaniem. Mam 17 lat i kocham pracę tutaj bo jest to związane z moimi zainteresowaniami. Pozdrawiam wszystkich bardo cieplutko.

(slightly04)

Hejka! Jestem Weronika, mam 15 lat i głównie interesuję się Koreą Południową i jeździectwem. Moim ubbandem jest EXO niezmiennie od kiedy weszłam do kpopu. Ponadto uczę się też języka koreańskiego, co wykorzystuję przy tłumaczeniu dram.

Juui
blu3koi


(duendevida)

Cześć! Mam na imię Karolina i jestem dwudziestodwuletnią studentką chemii. Na codzień mieszkam w Krakowie i mam zamiar rozpocząć w tym roku naukę koreańskiego. Uwielbiam kulturę Korei, ich muzykę oraz seriale. 
Mam nadzieję, że będę przydatną częścią KawaiiSub 😉.

Darlanda
Lighty

(real_yeollie) 

Witajcie! Mam na imię Kamila i skończyłam 18 lat. Angielski jest językiem, bez którego nie wyobrażam sobie życia i komunikacji, dlatego z przyjemnością wykorzystuję to, by pomóc innym w zrozumieniu programów, dram czy piosenek w tym języku. Oprócz tego, chciałabym nauczyć się także koreańskiego, chińskiego oraz japońskiego. Również tymi trzema azjayckimi krajami interesuję się najbardziej i mam nadzieję na odwiedzenie ich pewnego dnia. Kpop poznałam 2 lata temu, jestem miłośniczką wielu zespołów i idoli. Moją największą pasją jest pisanie, kocham literaturę oraz marzę o wydaniu książki, która następnie zostanie zekranizowana. Uwielbiam się bać! Horrory, zjawiska paranormalne, nawiedzenia - to wszystko dla mnie!

ninahaiko
Natsu


(natiss) 
Witam! Mam na imię Natalia i mam 16 lat. Uwielbiam słuchać muzyki (głównie koreańskiej), czytać książki oraz tańczyć. Jestem wielką fanką zespołu EXO dzięki któremu zaczęłam interesować się azjatycką popkulturą jak i historią. W przyszłości bardzo chciałabym wydać książkę nad którą pracuję już od dłuższego czasu oraz rozwijać swoje zamiłowanie do tańca.

KSeoH


KOREKTORZY 
CZASÓWKOWICZEBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za twój komentarz i poświęcony czas.